Акції

  • До кінця літа даруємо знижку 5% на будь-який кондиціонер за умови оформлення замовлення на сайті. Дана знижка не сумується з іншими акціями. Ціни на сайті вказані без урахування знижки.
  • Кожен другий акційний кондиціонер Leberg в одному замовленні зі знижкою 10%*!!! В акції приймають участь наступні моделі: LBS/LBU- FRA 08/10/13  та LBS/LBU-TOR 09/12/18/24. Акція діє лише до кінця серпня, поспішайте! * другим кондиціонером в одному замовленні вважається кондиціонер з такою самою, або меншою вартістю. 
  • Розпродаж складських запасів! Безшумний осьовий канальний вентилятор Вентс Квайтлайн 125 зі знижкою 15%. Кількість товару обмежена. Ціну на сайті вказано без урахування знижки.
  • Вигідна пропозиція! До 30.08.2018 при купівлі рекуператора повітря Blauberg Vento Expert A50-1 Pro монтаж у подарунок.

Підписатись на отримання акційних пропозицій від інтернет-магазину "Алмаз Клімат"

Контакти

Про нас

Вже давно доведено, що наш настрій, самопочуття, працездатність залежать від мікроклімату в приміщенні. Як при перегріві, так і при переохолодженні виникає швидка стомлюваність, знижується продуктивність праці. І навпаки - свіже повітря, помірна прохолода дають відчуття комфорту.

Ми допоможемо Вам створити оптимальний клімат саме для Вашої оселі.

Завжди раді співпраці з Вами!  

© Алмаз Клімат 2016-2018